Programatory mikrokontrolerów, Flash, …
Autoryzowany dystrybutor
PRODUKTY

 
 

ELNEC oferuje urządzenia do programowania układów pamięci, mikrokontrolerów i PLD pokrywające potrzeby produkcyjne od najmniejszych do największych wolumenów.

Linia produktów obejmuje:

Wszystkie programatory stosują te same algorytmy i są obsługiwane przez wspólne oprogramowanie sterujące. Daje to elastyczność i maksymalne skrócenie czasu implementacji nowych układów we wszystkich programatorach.

ELNEC ciągle usprawnia swoje programatory poprzez dodawanie nowych możliwosci w oprogramowaniu sterującym jak: serializacja, złożone statystyki, zdalne sterowanie, … Zapewnia niespotykany serwis w zakresie update’u oprogramowania. Często wersje opracowywane na żądanie klientów z najnowszymi układami i usprawnieniami są wypuszczane codziennie. Wszystkie produkty mają bezpośrednie wsparcie techniczne producenta z gwarantowanym czasem reakcji następnego dnia roboczego. Darmowy, dostępny przez cały okres życia programatorów update oprogramowania oraz ogólnoświatowa 3 letnia gwarancja czynią urządzenia i samo podejście do klienta firmy ELNEC unikatowym na rynku.


ELNEC ma w ofercie ponad 800 modeli modułów z podstawkami, adaptującymi różne obudowy programowanych układów do gniazd i złącz programatora:

Również dostępne jest szerokie spektrum użytecznych akcesoriów, części zamiennych i narzędzi:

BESTSELLER WŚRÓD PROGRAMATORÓW

BeeProg2C

Programator uniwersalny - inżynierski

Najpopularniejszy programator firmy ELNEC.
Budżetowy wariant programatora BeeProg2.
Obsługuje 115 845 układów.

Więcej o programatorze BeeProg2C
Najlepsza cena

3 528.70 PLN

O ELNEC

ELNEC – firma założona w 1991 jako zespół zorientowany na projektowanie i produkcję narzędzi dla projektantów i producentów elektroniki. Dzisiaj jest czołowym europejskim producentem i dostawcą rozwiazań do programowania mikrokontrolerów, pamięci NAND Flash i innych programowalnych układów. Siedziba i zakład produkcyjne umiejscowione są w Presov, Słowacja lecz ELNEC jest obecny w ponad 40 krajach na całym świecie poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów zapewniających obsługę sprzedaży i obsługę techniczną.

ELNEC swoją misję postrzega jako ustanawianie nowych standardów w przemyśle poprzez tworzenie uniwersalnych, niezawodnych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań do laboratoryjnego i przemysłowego programowania układów w dowolnym wykonaniu i technologii. Przy czym pokrywa wszystkie obszary takich działań – programowanie off-line w podstawce oraz programowanie on-line w systemie docelowym już po zmontowaniu obwodu drukowanego urządzenia.