Automatyczne urządzenia pakujące
 

TM-400

TM-400 (Taping Machine) to seria prostych, nabiurkowych urządzeń do automatycznego pakowania elementów w taśmy. Każda z maszyn tej serii obsługuje odpowiednio na wejściu: TM-401 tuby, TM-402 pojemnik, TM-403 tacki. Dostępna jest opcja z otwartym modułem wejściowym do zastosowań OEM. Opcjonalne systemy optyczne 2D/3D kontrolują stan wyprowadzeń elementów i ich prawidłowe ułożenie. Ustawianie parametrów na ekranie monitora dotykowego jest bardzo proste i naturalne. W minimalnym stopniu angażuje operatora.

 

TM-500

TM-500 (Taping Machine) to automatyczny podajnik Pick & Place z wymiennymi opcjami wejściowymi i wyjściowymi – tuby, pojemnik, tacki, taśmy.
Zalety urządzenia to:


  • Opcjonalne: inspekcje optyczne: 3D współplanarność, inspection, 3D BGA, 2D oznaczenia i orientacja.
  • Opcjonalne: detektor pustych kieszonek, detector zablokowania prowadnicy, detektor prawidłowego ułożenia elementów.
  • Uniwersalny stempel zgrzewający lub PSA.
  • Interfejs operatorski na ekranie dotykowym.
  • Wydajność maksymalna 4500 układów na godzinę.
  • Gromadzenie odrzuconych elementów na tackach lub w pojemniku.
 

HAWK

HAWK to system o konstrukcji wieżowej umożliwiający pakowanie w taśmy małych elementów z wydajnością 22 tys. sztuk na godzinę. Został zaprojektowany jako łatwo konfigurowalny system pozwalający realizować do 5 niezależnych procesów przed ostatecznym zapakowaniem. Ze swoim serwomechanizmem ruchu wertykalnego Hawk jest w stanie przenosić delikatne układy w ramach kilku realizowanych procesów z wymaganymi precyzyjnymi parametrami przemieszczeń. Hawk może być łatwo przekonfigurowany do różnych mediów wejsciowych i wielkości układów.