Urządzenia do konfekcjonowania elementów
AKTUALNOŚCI

 

V-TEK wprowadził inspekcję optyczną do swoich ręcznych pakowarek podzespołów TM-50. W zależności od opcji kamera optyczna kontroluje oznaczenia i położenie elementu w kieszonce taśmy nośnej. Pozwala to skorygować pomyłki i uniknąć błędów ręcznego pakowania, które mogą skutkować poważnymi konsekwencjami podczas automatycznego montażu. Dzięki dostępnemu zestawowi modyfikacyjnemu, pracujące już maszyny mogą być unowocześnione przez samych użytkowników. 

Dostępna jest również wolnostojąca stacja inspekcji optycznej I3, która umożliwia weryfikację położenia zapakowanych już elementów poprzez przezroczystą taśmę zabezpieczającą.  

PRODUKTY

 
 

V-TEK produkuje pełne spectrum urządzeń do konfekcjonowania elementów, od autonomicznych uniwersalnych urządzeń pakujących układy w taśmy, przez urządzenia przeznaczone do integracji z innym urządzeniami technologicznymi, do opracowań specjalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Portfolio obejmuje zarówno rozwiązania ręczne jak i automatyczne. Linia produktów jest uzupełniona przez liczarki elementów i inne urządzenia pomocne przy produkcji elektronicznej. Oferta obejmuje:

Głównym odbiorcą są producenci podzespołów elektronicznych i firmy je konfekcjonujące, np. dystrybutorzy podzespołów. Jednak urządzenia firmy V-TEK znajdują szersze zastosowanie. Przykładowo:

  • przy serwisach typu „off-line” np. przy programowaniu lub testowaniu układów, gdy po wykonaniu operacji trzeba ponownie zapakować układy w taśmy do dalszego automatycznego montażu
  • przy przepakowywaniu podzespołów z tub lub tacek do taśm dla zwiększenia wydajności maszyn „Pick & Place” na liniach automatycznego montażu

O V-TEK

V-TEK w ciągu ponad 25 letniej obecności na światowym rynku, zdobył uznanie i renomę za obsługę klientów oraz innowacyjność, wydajność, niezawodność i trwałość swoich urządzeń. Pracują one na całym świecie przede wszystkim w przemyśle elektronicznym, ale nie tylko, zapewniając ekonomicznie efektywne rozwiązania problemu pakowania drobnych podzespołów gwarantujące szybki zwrot inwestycji. Urządzenia firmy V-TEK spełniają ogólnoświatowe standardy, a sama firma jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb klientów i otwarta na adaptacje swoich rozwiązań do ich nawet specjalnych wymagań. Jakość jest gwarantowana certyfikatem ISO 9001:2008.