Przemysłowe programatory μC, Flash, …
Autoryzowany dystrybutor
AKTUALNOŚCI

BPM Microsystems utrzymuje pozycję lidera przemysłowych automatów programujących wypuszczając na rynek nowy manipulator BPM 4910 obsługujący do 1708 układów na godzinę. W połączeniu z najszybszymi na rynku jednostkami programatorów (tzw. „site’ami”) 9-tej generacji oferuje automatyczne systemy programowania pamięci flash i mikrokontrolerów o unikatowej wydajności. W kontekście najnowszych pamięci wielkiej pojemności m.in. eMMC, wymagających długich czasów programowania, rozwiązania off-line’owe zapisujące układy poza technologicznym procesem ich montażu na płytkach drukowanych, stają się jedynymi niespowalniającymi linii produkcyjnych. W ten sposób producent z Teksasu znowu wysforował się na czoło konkurencji.

PRODUKTY

BPM Microsystems oferuje pełne spektrum uniwersalnych programatorów obejmujące:

Programatory firmy BPM zaspakajają wszelkie potrzeby klientów od jednostkowego, laboratoryjnego do masowego, przemysłowego programowania dowolnych układów. W urządzeniach 8 Generacji konstrukcja oparta jest o wiodącą technologię Vector Engine® BitBlast zapewniającą uniwersalność, nieograniczone możliwości implementowania nowych algorytmów i nieosiągalną przez konkurencyjne rozwiązania wydajność. Wszystkie produkty objęte są profesjonalnym wsparciem technicznym i regularnymi uaktualnieniami oprogramowania.

We wszystkich programatorach firmy BPM, inżynierskich i produkcyjnych, stosowane są te same algorytmy. Pozwala to maksymalnie skrócić czas ich opracowywania i wdrażania najnowszych pojawiających się na rynku układów programowalnych zarówno w nowych projektach jak i na produkcji. Wszystkie programatory firmy BPM są obsługiwane przez jedno uniwersalne oprogramowanie oprogramowanie sterujące.

BPM Microsytems oferuje darmowe update’y oprogramowania w całym okresie użytkowania programatorów. Poprzez BPWin, klienci mają dostęp do nowych algorytmów (specjalne mogą być extra płatne) i użytecznych narzędzi programowych jak API, serializacja lub JobMaster™. Jobmaster™ pozwala użytkownikom łatwo zdefiniować nastawy, zapamiętać je i transferować wraz z danymi programującymi w formie zadań między oddziałami firmy lub kontrahentami rozrzuconymi po całym kraju lub świecie.

Ofertę uzupełniają liczne akcesoria.

Obejmują one moduły podstawek stanowiące elektro-mechaniczny interfejs między programowanym układem a programatorem. Ich precyzyjna konstrukcja zapewnia wysokiej jakości przebiegi sygnałów programujących, zapewniając tym samym wysoki uzysk i to już przy pierwszej próbie programowania. Zaletą rozwiązań BPM jest pośrednie gniazdo montowane na płytce PCB modułu, w które to wsadza się ulegającą zużyciu podstawkę zaciskową do programowania. Takie rozwiązanie pozwala wymienić tylko zużytą podstawkę i zachować resztę konstrukcji modułu. Redukuje to koszty wymiany podstawek nawet o 75%.

Dostępne są też akcesoria upraszczające manualne operacje związane z procesem programowania oraz opcjonalne wyposażenie automatów programujących. Czynią one proces programowania bardziej efektywnym.

Wszystko powyższe gwarantuje najniższe możliwe koszty programowania w rozliczeniu na pojedynczy układ.

O BPM Microsystems

BPM Microsystems, założone w 1985 roku jest wiodącym światowym dostawcą ręcznych i automatycznych systemów programowania mikrokontrolerów, pamięci flash i innych programowalnych układów, obsługującym producentów elektroniki i dostawców półprzewodników. Siedziba, centrum projektowe i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Huston, Teksas. W oparciu o światową sieć dystrybucji BPM pokrywa 57 krajów. Od początku działalności produkty firmy BPM wyznaczają przemysłowe standardy. Między innymi BPM wprowadził na rynek najszybszą technologię Vector Engine® BitBlast programowania pamięci flash. Obecnie oferuje więc najbardziej efektywne wielkoseryjne, przemysłowe systemy programowania układów, gwarantując najmniejsze koszty jednostkowe. Inżynierowie BPM odpowiedzialni za implementację nowych układów współpracują z ponad 190 producentami półprzewodników aby ciągle dodawać certyfikowane algorytmy, aby dostarczać klientom to czego oczekują.