Systemy programowania ISP
Autoryzowany dystrybutor
PRODUKTY

 

ALGOCRAFT oferuje systemy ISP (In-System Programming) do programowania układów zamontowanych już na płytce elektronicznej. Flagowymi produktami są:

ALGOCRAFT wykorzystał swoje "know-how" też w wolnostojących, wielogniazdowych rozwiązaniach do programowania układów off-line:

ALGOCRAFT oparł ich konstrukcję o swoją oryginalną technologię WriteNow! zorientowaną na produkcyjne programowanie układów na końcowym etapie produkcji np. w fazie testowania zmontowanych płyt elektronicznych. Łączy ona szybkość programowania z wygodą obsługi i elastycznością rozwiązania. Umożliwia jednoczesne programowanie do 8 układów, redukując tym samym czas potrzebny do ich zaprogramowania i związane z tym koszty. Przy tym czasy programowania poszczególnych układów są bliskie teoretycznym limitom wynikającym z konstrukcji półprzewodników. Tak więc faza programowania w procesie produkcji jest maksymalnie zredukowana.

WriteNow! dzięki możliwości komunikacji po sieci LAN i kodowania plików w oparciu o hasło, pozwala na bezpieczne przesyłanie danych do programowania z lokalnego biura projektowego do oddziałów produkcyjnych firmy lub kontrahentów rozrzuconych po całym świecie. Ponadto urządzenia WriteNow! mogą być zdalnie kontrolowane i sterowane z poziomu komputera PC.

O ALGOCRAFT

ALGOCRAFT, jest zaawansowaną technologicznie włoską firmą, której główny profil to projektowanie i sprzedaż szerokiej gamy urządzeń do produkcji i testowania płytek elektronicznych. Wnosi ona do procesu produkcji elektronicznej technologię szybkiego programowania układów w systemie docelowym. Jej misją jest wyznaczanie standardów poprzez dostarczanie produktów i serwisów najwyższej jakości, spełniających najbardziej restrykcyjne wymagania, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów.