Programatory ISP
Autoryzowany dystrybutor
AKTUALNOŚCI

 

SMH Technologies wprowadziło na rynek innowacyjny wielokanałowy programator ISP FlashRunner 2.0 dla mikrokontrolerów 8-, 16-, 32-bitowych oraz pamięci szeregowych. Implementując nowatorskie technologie realizuje w pojedynczym urządzeniu do 16 niezależnych kanałów programowania. Pozwala programować równolegle w czasie do 16-tu układów zamontowanych np. na wielu powielonych w ramach jednej płyty PCB modułach lub wiele układów zamontowanych na jednej bardziej rozbudowanej płycie. Przyjazny w obsłudze graficzny interfejs użytkownika GUI pozwala skonfigurować urządzenie w kilku krokach zapewniając błyskawiczne wdrożenie go w proces produkcji, a otwarty interfejs komunikacyjny API pozwala na łatwą integrację w ramach linii technologicznej.

PRODUKTY

 

SMH Technologies jest producentem profesjonalnych urządzeń technologicznych przeznaczonych dla produkcji elektronicznej i produkcyjnego testowania zmontowanych pakietów.

Głównymi produktami są programatory ISP (In-System Programming) umożliwiające zapisywanie pamięci Flash w już zmontowanym układzie docelowym:

Ofertę uzupełniają szerokie spektrum algorytmów programowania i oprogramowania systemowego oraz użytecznych akcesoriów poszerzających możliwości programatorów.

Opracowana w firmie SMH oryginalna technologia FlashRunner jest zorientowana na programowanie układów pamięci i mikrokontrolerów w systemie docelowym tzn. już po ich zamontowaniu na płytce PCB. Zapewnia przy tym maksymalną szybkości programowania przy zachowaniu niezawodności i elastyczności rozwiązania. Osiąga czasy programowania bliskie teoretycznym limitom technologii półprzewodnikowych skracając tym samym maksymalnie fazę programowania w procesie produkcyjnym. Dodatkowo pozwala programować wielokanałowo -kilka układów równolegle w czasie, redukując tym samym czas oraz koszty produkcji i upraszczając proces technologiczny. Pozwala producentom usprawniać i optymalizować działania produkcyjne


Programatory FlashRunner są przystosowane do łatwej integracji z automatycznymi testerami produkcyjnymi ATE (Automated Test Equipment) stosowanymi na finalnym etapie testowania gotowych pakietów elektronicznych w procesie produkcyjnym.


Dzięki funkcjonalności internetowej technologia FlashRunner pozwala bezpiecznie przesyłać dane programujące między centrum projektowym, a dowolnie umiejscowionym gdzieś w świecie urządzeniem programującym. Podobnie pracą programatora można sterować zdalnie z dowolnego miejsca.


Poza prezentowanymi na naszej stronie urządzeniami są dostępne inne specjalizowane rozwiązania. Sugerujemy w przypadku zainteresowania programowaniem układów zarówno ISP jak i „off-line” bezpośredni kontakt z nami. Sądzimy, że wskażemy właściwe rozwiązanie Państwa problemów.


O SMH Technologies

SMH Technologies jest niezależną włoską firmą o zasięgu globalnym, liderem w produkcyjnym programowaniu układów pamięci i mikrokontrolerów zamontowanych już w układzie docelowym.

Wysoki poziom technologiczny w połączeniu ze strategicznym partnerstwem z producentami półprzewodników i automatycznych testerów produkcyjnych, stawia SMH w roli wiodącego dostawcy rozwiązań dla przemysłowego programowania pamięci i mikrokontrolerów. Jednak oferta nawet najlepszej technologii programowania ISP jest niewystarczająca. SMH uzupełnia ją więc najwyższej jakości wsparciem technicznym oraz specjalizowanymi serwisami integracji swoich urządzeń w ramach linii produkcyjnych OEM/EMS/ODM. Jest zorientowany na maksymalne zadowolenie klienta.