Programatory inżynierskie

Programatory inżynierskie (laboratoryjne) są przeznaczone do programowania pojedynczych układów w warunkach laboratoryjnych lub w małoseryjnej produkcji. W przypadku programatorów gniazdowych są to najczęściej uniwersalne jednogłowicowe programatory ręczne, a w przypadku programatorów ISP urządzenia jednokanałowe. Urządzenia te są standardowo sterowane z komputera PC. Często przy tym programatory gniazdowe mają możliwość programowania struktur zarówno poza układem docelowym - umieszczonych w podstawce programatora, jak i za pośrednictwem dodatkowego złącza struktur już zamontowane na płytce drukowanej.

WG Electronics jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów programatorów układów półprzewodnikowych zaprasza do odwiedzenia stron poświęconych ofercie swoich partnerów w zakresie programatorów inżynierskich. Oferowane produkty na tle konkurencji wyróżnia szybkość działania, tak krytyczna przy dzisiejszych olbrzymich pojemnościach stosowanych pamięci.

•  Programatory gniazdowe, jednokrotne, ręczne

•  Programatory ISP

Oprócz programatorów inżynierskich, WG Electronics w swoim portfolio ma również wielokrotne, ręczne i automatyczne programatory produkcyjne przeznaczone dla średnio i wielkoseryjnej produkcji.

WG Electronics zapewnia w temacie programowania doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń.

Więcej ogólnych rozważań w temacie programatorów pomocnych przy ich wyborze znaleźć można na naszej stronie informacyjnej programatory.info.