Programatory LPT

Programatory LPT to urządzenia do trwałego zapisu układów pamięci, mikrokontrolerów i układów PLD komunikujące się z nadzorującym pracę komputerem nadrzędnym PC za pośrednictwem interfejsu równoległego LPT. Ten sposób komunikacji ma charakter historyczny i wychodzi z użycia. Niemniej jednak nadal mamy w ofercie programator gniazdowy z interfejsem LPT firmy ELNEC.

WG Electronics w swoim portfolio posiada przede wszystkim urządzenia z nowoczesnymi interfejsami komunikacyjnymi jak programatory USB i programatory LAN.

Jednogniazdowe

Polecamy programatory

beeprog2
BeeProg2
• sztandarowy produkt firmy ELNEC
• ponad 119 tys. układów
• update’y gratis

Polecamy produkty firmy

WG Electronics zapewnia w temacie programowania doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń. I tak, więcej informacji o programowaniu pamięci Flash zawarliśmy m.in. w artykułach Programowanie Flash i Jak dobrać programator. Zachęcamy też do skorzystania z naszego selektora programatorów.