Programatory off-line

Programatory off-line to urządzenia przeznaczone do programowania układów poza procesem technologicznym montażu i testowania płyt elektronicznych. W naturalny sposób należą do nich praktycznie wszystkie programatory gniazdowe, programujące układy w podstawkach przed przekazaniem ich do montażu. Istnieją co prawda gniazdowe automatyczne programatory in-line programujące sekwencyjnie układy i podające je bezpośrednio do automatów montażowych pick & place. Programatory in-line nie przyjęły się jednak do powszechnego stosowania gdyż czas programowania współczesnych układów spowalnia linię produkcyjną. Dlatego programowanie in-line można utożsamiać z programowaniem ISP.

WG Electronics jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów programatorów układów półprzewodnikowych zaprasza do odwiedzenia stron poświęconych ofercie swoich partnerów w zakresie programatorów off-line.

•  Programatory gniazdowe

•  Automatyczne kopiarki kart SD

WG Electronics zapewnia w temacie programowania układów doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń. W szczególności przeprowadzamy analizy czasowe przewidywanego produkcyjnego procesu programowania dobierając stosowne metody programowania i konfigurację urządzeń.