Programatory LAN

Programatory LAN to urządzenia komunikujące się z nadzorującym pracę komputerem nadrzędnym PC za pośrednictwem Internetu. Ten sposób komunikacji staje się coraz bardziej popularny. Pozwala odmiejscowić operację programowania i wykonywać ją zdalnie na odległość.

WG Electronics jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów programatorów układów półprzewodnikowych zaprasza do odwiedzenia stron poświęconych ofercie swoich partnerów w zakresie programatorów. Oferowane produkty na tle konkurencji wyróżnia szybkość działania, tak krytyczna przy dzisiejszych olbrzymich pojemnościach stosowanych pamięci.

•  Programatory gniazdowe

•  Programatory ISP

Oprócz programatorów LAN WG Electronics w swoim portfolio posiada również urządzenia z innymi interfejsami komunikacyjnymi jak programatory USB i prawie już historyczne programatory LPT

WG Electronics zapewnia w temacie programowania układów doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń.