Programatory jednokrotne

Programatory jednokrotne to jednogniazdowe programatory inżynierskie lub jednokanałowe programatory ISP do wykorzystania w laboratoriach projektantów i ewentualnie w małoseryjnej produkcji. Umożliwiają one programowanie jednoczesne tylko jednego układu. Urządzenia te są standardowo sterowane z komputera PC. Często przy tym programatory gniazdowe mają możliwość programowania struktur zarówno poza układem docelowym - umieszczonych w podstawce programatora, jak i za pośrednictwem dodatkowego złącza struktur już zamontowane na płytce drukowanej.

WG Electronics jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów programatorów układów półprzewodnikowych zaprasza do odwiedzenia stron poświęconych ofercie swoich partnerów w zakresie programatorów jednokrotnych. Oferowane produkty na tle konkurencji wyróżnia szybkość działania, tak krytyczna przy dzisiejszych olbrzymich pojemnościach stosowanych pamięci.

•  Programatory gniazdowe, jednokrotne, ręczne

•  Programatory ISP jednokanałowe

Oprócz programatorów jednokrotnych WG Electronics w swoim portfolio posiada również wielokrotne, ręczne i automatyczne programatory wielokrotne przeznaczone dla średnio i wielkoseryjnej produkcji.

WG Electronics zapewnia w temacie programowania doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń.