Programatory USB

Programatory USB to urządzenia komunikujące się z nadzorującym pracę komputerem nadrzędnym PC za pośrednictwem standardowego interfejsu USB. Ten sposób komunikacji jest w tej chwili najpopularniejszy zarówno dla programatorów gniazdowych jak i programatorów ISP. Jest on wykorzystywany zarówno w najprostszych programatorach ISP jakim są adaptery USB-JTAG jak i w najbardziej rozbudowanych urządzeniach produkcyjnych.

Interfejs USB umożliwia podłączenie do jednego komputera nadrzędnego (ewentualnie za pomocą hub’a USB) kilku programatorów np. jednokrotnych. W ten sposób można stworzyć wielokrotny (wielogniazdowy) system programowania o ile tylko oprogramowanie sterujące programatorami może pracować w trybie multiprogramming tzn. z poziomu jednej kopii nadzorować jednocześnie pracę kilku programatorów. Taką możliwość dają rozwiązania firmy ELNEC.

WG Electronics jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów programatorów układów półprzewodnikowych zaprasza do odwiedzenia stron poświęconych ofercie swoich partnerów w zakresie programatorów. Oferowane produkty na tle konkurencji wyróżnia szybkość działania, tak krytyczna przy dzisiejszych olbrzymich pojemnościach stosowanych pamięci.

•  Programatory gniazdowe

•  Programatory ISP

Oprócz programatorów USB WG Electronics w swoim portfolio posiada również urządzenia z innymi interfejsami komunikacyjnymi jak programatory LAN i prawie już historyczne programatory LPT

WG Electronics zapewnia w temacie programowania układów doradztwo i wsparcie techniczne oparte na ponad 30 letnim własnym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji programatorów oraz na doświadczeniu naszych renomowanych partnerów – wiodących światowych producentów takich urządzeń.